Pokaż Kotku co masz w środku, czyli zawartość mojej torebki

wtorek, 28 lutego 2017 | Brak komentarzy:
Dzień dobry! Zapraszam Was na luźny post do którego Pata specjalnie wynajęła futrzanego, przystojnego Greya! Jak nie gustujecie w oryginalnym to mój Szaraczek powinien Wam przypaść do gustu. Hasło przewodnie: Pokaż Kotku co masz w środku.

Paznokcie- Ombre i geometrzyczne zdobienie I #FebNails

niedziela, 26 lutego 2017 | Brak komentarzy:
Dzień dobry! Dzisiaj zapraszam Was na kolejny post z serii #FebNails, a w nim błyszczące, geometryczne zdobienie w odcieniach fioletu i brudnego różu. Błysku jest sporo więc wszystkie sroki powinny być zadowolone. 
ombre, geometryczne zdobienie

Maseczka nawilżająca Drink Up Intensive Origins

piątek, 24 lutego 2017 | Brak komentarzy:
Dzień dobry! Po moim ostatnimi wpisie gdzie opisałam mniej szczęśliwe przeżycia ze studiów, dziś będzie bardzo pozytywny post o najlepszej maseczce do twarzy dla skóry suchej jaką miałam.

maseczka nawilżająca Drink Up Intensive Origins

"Blogerzy dla BezpiecznaJa

środa, 22 lutego 2017 | Brak komentarzy:
Dzień dobry ! Dziś post z zupełnie innej beczki. Nie będzie recenzji, nie pokaże Wam nowości tak właściwie wyjdę poza swoją ramę i napiszę trochę więcej prywatnego. Dlaczego ? Bez ogródek napiszę, że wspieram akcję bloger dla BezpiecznaJa, którą każda z nas może wesprzeć.


Grzeszki Paty, nowe lakiery I #FebNails

niedziela, 19 lutego 2017 | Brak komentarzy:
Dzień dobry! Dzisiaj pokaże Wam kilka moich grzeszków. Nie wiem czy też tak macie, ale zawsze jak mam gorsze dni to na poprawę humoru uwielbiam sobie kupić nowy lakier, albo pomadkę. Nie jest to może zbyt głębokie, a zresztą nazwijmy to dosłownie jest to płytkie. Ale jakby nie patrzeć dzięki temu bądź przez to mam Wam do pokazania kilka nowych lakierów hybrydowych.

zakupy nowości z Neonail


Kiehls Creamy Eye Treatment

czwartek, 16 lutego 2017 | Brak komentarzy:
Dzień dobry! Dzień mamy piękny, ale Pata troszkę dziś popsioczy. Inni mogą ja też chce. Tyle wstępem o kremie, który mnie mocno rozczarował, a mogło być tak pięknie.

Kiehls Creamy Eye Treatment


Cream Lip Stain 13 Sephora

wtorek, 14 lutego 2017 | Brak komentarzy:
Dzień dobry w dzień zakochanych! Dziś będzie całuśnie. Co niektórzy pewnie już z obrzydzeniem czytają o walentynkach, ale piękne usta zdecydowanie można i trzeba mieć cały rok.


Łączenie hybryd - dyskusja I #FebNails

niedziela, 12 lutego 2017 | 15 komentarzy:
Dzień dobry! Dzisiaj totalnie zmęczona po imprezie walentynkowej Pata, zaprasza Was do małej dyskusji w komentarzach. Długo zastanawiałam się czy to aby na pewno dobry temat, ale sama jestem ciekawa co z naszej dyskusji wyniknie. O czym chciałam z Wami porozmawiać ?
łączenie hybryd, mieszanie, febnails


Podkład Dr Ireny Eris ProVoke Radiance Fluid 110 ivory

środa, 8 lutego 2017 | 40 komentarzy:

Jak sprawdził się podkład Dr Ireny Eris ProVoke Radiance Fluid z SPF 15

Dzień dobry, dzisiaj zapraszam Was na recenzje podkładu od Dr Ireny Eris ProVoke Radiance Fluid z SPF 15, którego używam już od kilku miesięcy z małymi przerwami. Czemu z przerwami ? o tym dowiecie się już niżej.

podkład od Dr Ireny Eris ProVoke Radiance Fluid

Pyłek na hybrydzie- efekt lustra i kameleon I #FebNails

poniedziałek, 6 lutego 2017 | 35 komentarzy:
Dzień dobry, dzisiaj zapraszam Was na post paznokciowo-hybrydowy. Razem z Magdą, Natalią, Natalią i Justyną będziemy publikować co niedziele wpisy o tematyce paznokciowej. Co niedziele ? Tak wiem, że dziś jest poniedziałek i mam mały poślizg czyli w sumie jak zwykle, ale mam nadzieję, że i tak będzie Wam się miło czytało wszystkie wpisy, które pojawią się w akcji #FebNails, do której dołączyłam "chwilę" później.

beautypediapatt.pl hybrydy pyłek neonail semilacefekt lustra kameleon@Beautypediapatt na instagramieSZABLON BY: PANNA VEJJS.