Letni outfit- sukienka w kwiaty I #letniczas

środa, 14 czerwca 2017 |
Dzień dobry! Dzisiaj Pata wychodzi ze swojej strefy komfortu i to nie na żarty. Nie mam pojęcia jak to robią blogerki modowe, ale ja nie lubię mieć robionych zdjęć ani patrzeć na siebie na zdjęciach. Czasami jednak trzeba wyjść poza swoje ograniczenia i tak jest właśnie teraz. Dzisiaj w ramach serii letni czas pokaże Wam swój letni outfit przy okazji opiszę anegdotę z domowego życia związaną z słowem.


Zacznę od tej śmiesznej części mianowicie od rozmowy z moim mężem, któremu próbowałam wytłumaczyć jaki post przygotowuje. Mój Michu niestety z angielskim jest na bakier, a jedyne co mu w głowie to ćwiczenia. Słysząc słówko OUTFIT stwierdził, że do mnie bycie fit nie pasuje i po co akurat post o byciu fit na zewnątrz ?

Pomyślałybyście, że można tak odczytać to słówko? Pewnie nie.Muszę napisać, że aż brak mi słów i to nie dlatego, że "dobrze" wyglądam na zdjęciach tylko, że ciężko coś tu napisać. Na szczęście to tylko taki jednorazowy wybryk.
Sukienka jest nowa i pochodzi z Bershki.
Buty również są nowo i pochodzą z Oysho.
Piękny ogród nie jest niestety mój, ale mam nadzieję, że skutecznie odwrócił uwagę od mojej osoby.
Zdjęcia robiła moja Emka, a w trakcie ich robienia miałyśmy towarzysza czyt. Rudego.

Zapraszam Was również gorąco do dziewczyn, które przygotowały posta w tej samej tematyce:
Magdy z bloga JoyofJelly
Natalii z bloga Elfnaczi 
Agnieszki z bloga Agnieszkabloguje
Ingi z bloga Porcelaindoll 
Asi z bloga Nienałtowskablog
Dominiki z bloga Kherblog

Jestem zatem ciekawa jak Wam się podoba moja kwiecista sukienka, która najpierw do mnie krzyczała: Co to za paskudne wzory? Ale cóż tak spodobał mi się krój, że Patka będzie nosić się w kolorowych kwiatkach bez dodatku czarnego.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

♥Jeśli podoba Ci się co tu robię będzie mi bardzo miło jeśli skomentujesz post i zostaniesz ze mną na dłużej. Postaram się odwiedzić Ciebie również ♥

@Beautypediapatt na instagramieSZABLON BY: PANNA VEJJS.