Pata poleca - blogi, które czytam #2

czwartek, 6 kwietnia 2017 |
Dzień dobry! Dzisiaj będzie nowy post z serii Pata poleca. Na tapecie będą trzy blogii, które znam już dłużej, bądź też jestem ich nową czytelniczką, a spodobały mi się na tyle, że je Wam z chęcią polecę. Namawiam Was do tego również, bo bycie przez kogoś wyróżnionym to naprawdę wspaniałe uczucie. Mały gest, który daje dużo radości. 
polecane blogi


pata poleca blogi
Pierwszy blog należy do Iwonki, którą czytam już kawałek czasu i za każdym razem zachwycam się tym jakie ma pojecie o zapachach, wszelkich nutach zapachowych czyli po prostu moje totalne przeciwieństwo. Jak chcecie poczytać sporo ciekawych informacji o perfumach to właśnie jej blog jest miejscem, w którym na pewno się odnajdziecie. Do tego na blogu pojawiają się również wpisy o produktach kolorowych oraz pielęgnacji. Dla każdego coś dobrego. Co dodatkowo podoba mi się w tym blogu to to, że widać, że Iwona tworzy go z pasji, nie byle jak, nie na szybkiego byle by coś było tylko starannie. Jedyne o co mogę apelować to: rób częściej posty! 
pata poleca blogi
Kolejny blog to Joy of Jelly. Magda jest niesamowicie sympatyczna i to przelewa się dosłownie na jej bloga, który po zmianie szablonu wygląda fantastycznie. Możecie u niej poczytać o pazurkach, o dobrym jedzeniu, pielęgnacji i kolorówce. Wszystko to co bardzo lubię w jedynym miejscu. Nie ma tu jakiejś sztuczności, udawania. Mam wrażenie, że Magda jest po prostu taka swojska i dlatego bardzo ją lubię. No i ma u mnie oczywiście małego plusa-czego nie powinnam pisać- bo uwielbiam jej koty. Cały czas śledzę ich poczynania na instagramie i stwierdzam, że są "prawie" tak słodkie jak mój Herkules :D
pata poleca blogi

Ostatnim blogiem jaki dzisiaj chciałabym Wam polecić jest blog Rozmaitości kosmetyczne, który należy do Ani. Jest to miejsce, które z tych trzech znam najkrócej, ale bardzo mi się tam spodobało. Dlaczego? Bo zdjęcia są piękne, a na to bardzo łatwo można mnie złapać. Lubię ładne blogi z ładnymi zdjęciami. A do tego teksty są dobre, na temat, bez owijania w bawełnę i aż chce się zostać dłużej. Podobają mi się oczywiście też tematy samych postów, chociażby ten o kosmetykach z Lidla albo o kosmetycznych nawykach. Zdecydowanie warto do Ani wejść.

Na dziś to by były wszystkie blogi, ale zapraszam Was za miesiąc na kolejny wpis oraz na poprzedni wpis z polecanymi blogami, który jest oczywiście jak najbardziej aktualny.

Przypomnę Wam tez o kilku moich postach, które Wam polecam:
10 Faktów o mnie - post mojego męża, bardzo Wam go polecam
Rozdanie paletki Smaschbox - już za 3 dni rozdanie dobiega końca


Mam nadzieje, że post Pata poleca Wam się spodobał i, że sprawie komuś nim chociaż maluteńką radość. Fajnie byłoby też jakby jeszcze więcej blogów robiło takie akcję do czego Was jak najbardziej zachęcam. Najważniejsze jest żeby siebie wspierać. Dobro wraca.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

♥Jeśli podoba Ci się co tu robię będzie mi bardzo miło jeśli skomentujesz post i zostaniesz ze mną na dłużej. Postaram się odwiedzić Ciebie również ♥

@Beautypediapatt na instagramieSZABLON BY: PANNA VEJJS.