Jak używać szablonów do malowania wzorów na paznokciach

środa, 26 kwietnia 2017 |
Dzień dobry! Dzisiaj będzie pazurkowo. Grałyście kiedyś w szachy? Ja bardzo dawno temu i nawet nie jestem pewna czy jeszcze dobrze pamiętam ruchy. Na całe szczęście do dzisiejszego mani wystarczy żeby wiedzieć jak wygląda szachownica i nie trzeba znać jej zasad. Jak jesteście ciekawe jak wykonać to banalnie proste mani z wzorem szachownicy to koniecznie wciśnijcie czytaj dalej.
manicure hybrydowe wzory szablon szachownica


Pewnie wszyscy czatują na wiosenne wzory. Pata niestety jeszcze wiosny nie czuję, a że uwielbia ciemne pazurki postanowiła to wykorzystać i ciemność przełamać jasny kolorkiem i pięknym wzorem szachownicy.

Jak wykonać wzór szachownicy?

Wystarczy posiadać kilka niezbędnych produktów.

-Lakier do stempli- Jest to niedroga inwestycja w granicach 10zł. Jak lubicie wykonywać różne wzory to ten lakier będzie Wam bardzo często potrzebny. Szybko wysycha i bardzo łatwo się z nim pracuje.
-Cleaner- do przemycia paznokcia
-Nożyczki
-Szablon do malowania wzorów na paznokciach- w internecie oraz sklepach możne dostać pełno szablonów o najróżniejszych wzorach. Ja wybrałam szachownicę, a wy możecie wypróbować co innego. Za jeden szablon zapłaciłam około 6zł i starczy on zapewne na wiele użyć.

Wykonanie tego wzoru przy pomocy szablonu jest tak jak wspomniałam proste. Możecie zrobić to również metodą stemplowania, która moim zdaniem jest dużo trudniejsza i dla osób początkujących nie będzie łatwiejszym wyborem. Wykonanie równego stempla to moim zdaniem wyższa szkoła jazdy.

Jak więc używać szablonu do wzorów:

 

1. Wybieramy paznokieć na którym ma być nasz wzorek, oraz wersję kolorystyczną. Moja baza jest biała, ponieważ posiadam jedynie czarny lakier do stempli, więc taka kolejność dla mnie była oczywista. 
2. Pomalowany na biało paznokieć dokładnie przecieram wacikiem nasączonym Cleanerem. Dzięki temu szablon do paznokci, będzie się dobrze kleił i trzymał paznokcia.
3. Przyklejamy nasz szablon równo na płytkę paznokcia i dokładnie dociskamy.
4. Dokładnie pokrywamy wolne miejsca w szablonie lakierem do stempli, który po chwili wysycha. 
UWAGA! Nie możemy użyć zwykłego lakieru hybrydowego na szablon bo najzwyczajniej w świecie nie wyschnie. A gdy włożymy go z folią do lampy to nic z tego nie wychodzi. Próbowałam!
5. Gdy widzimy, że lakier dobrze zaschnął odrywamy szybkim ruchem folię i wzorek jest gotowy. Wystarczy nałożyć Top i nasz wzorek jest skończy. Od teraz możemy cieszyć się pięknym i niebanalnym wzorem.

manicure hybrydowe wzory szablon szachownica
manicure hybrydowe wzory szablon szachownica
manicure hybrydowe wzory szablon szachownica
manicure hybrydowe wzory szablon szachownica

Mam nadzieję, że to mani się Wam spodoba. Oczywiście taki wzorek możecie wykonać zarówno na hybrydach jak i na zwykłym lakierze. Ja ostatnio używam tylko hybryd i mam nadzieje, że ten wzór zostanie ze mną jak najdłużej. 

Teraz jestem ciekawa co napiszecie na moją propozycje i czy same używałyście już szablonów?

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

♥Jeśli podoba Ci się co tu robię będzie mi bardzo miło jeśli skomentujesz post i zostaniesz ze mną na dłużej. Postaram się odwiedzić Ciebie również ♥

@Beautypediapatt na instagramieSZABLON BY: PANNA VEJJS.