Nawilżający krem do twarzy Vianek, czyli naturalnie nie zawsze znaczy dobrze

poniedziałek, 23 maja 2016 | 55 komentarzy:
Dzień dobry! Jakiś czas temu pisałam Wam o Viankowym toniku do twarzy, który mnie bardzo miło zaskoczył. Wspomniałam wtedy też, że udało mi się wygrać na facebookowym profilu Vianka krem z tej samej serii. Byłam bardzo zadowolona, bo jakby nie patrzeć rzadko kiedy coś wygrywam i ochoczo zabrałam się do testów. Jak poszło...?Instant Cuticle remover Sally Hansen- smerfetkowy cudotwórca

środa, 18 maja 2016 | 65 komentarzy:
Dzień dobry! Kilka dni mnie tu nie było i niestety nie mam pewności czy do końca maja będzie lepiej. Dokańczam moją magisterkę, dość mocno mnie to pochłania i odbiera chęci do pisania czegokolwiek innego. Ale nie o tym dziś mowa. Pozostając w temacie paznokciowym chciałam Wam pokazać mojego cudotwórce, czyli żel do usuwania skórek Sally Hansen Instant Cuticle Remover. 

zel do usuwania skorek


Jakich błędów nie popełniać przy manicure hybrydowym?

piątek, 6 maja 2016 | 78 komentarzy:
Już prawie miesiąc temu pojawił się post o mojej pierwszej hybrydzie i błędach, które popełniłam podczas jej wykonania KLIK. Zadałam w tym poście masę pytań i otrzymała od Was tyle świetnych rad, że oprócz przetestowania ich na sobie postanowiłam je tu wszystkie wypisać. Post ten powstaje także nie tylko dzięki mojej nauce na błędach, ale dzięki Wam i Waszym poradom. Mam nadzieję, że dzięki zebraniu tych wszystkich wiadomości do "kupy", niektórzy łatwiej znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania. 

semilac neonail czego nie robić


Co kupić w Rossmannie?

środa, 4 maja 2016 | 61 komentarzy:
Promocja w Rossmannie wkracza dziś już w ostatni etap. Korzystając z tej okazji chciałam Wam pokazać kilka produktów które polecam, bo nie ukrywam, że ten ostatni "pomadkowy" etap lubię najbardziej.
Co kupić w Rossmannie? Kredki, pomadki, lakiery

Ulubieńcy kwietnia

poniedziałek, 2 maja 2016 | 31 komentarzy:
Dzisiaj czas na ulubieńców kwietnia. Jak zwykle nie ma ich u mnie dużo, ponieważ nie chce się wiecznie powtarzać. Jaki był kwiecień? Tak właściwie to spędziłam go prawie cały czas przy biurku pisząc różne prace zaliczeniowe. Zrobiłam też sporo zakupów, bo u mnie nigdy nie kończy się jedna rzecz, tylko kilka naraz. Muszę się pochwalić, że w końcu znalazłam buty na ślub, a maju mam pierwszą przymiarkę sukni i jestem strasznie podekscytowana. Co tu dużo pisać dobrze, że już jest maj.

@Beautypediapatt na instagramieSZABLON BY: PANNA VEJJS.