Seche Vite Top Coat- Hit czy Kit?

czwartek, 28 stycznia 2016 | 64 komentarze:
Dzisiaj kilka słów o następcy Essie good to go, czyli Seche Vite Dry Fast Top Coat, który z mojego punktu widzenia miał postawioną poprzeczkę bardzo wysoko. Jeśli jesteście ciekawe jak się sprawdził to zapraszam do czytania.

Seche Vite dry fast Top Coat


Krem do rąk Vaseline intensive care

wtorek, 26 stycznia 2016 | 44 komentarze:
Dzisiaj kilka słów na temat kremu do rąk z Vaseline intensive care. Moja skóra na całym ciele generalnie jest mocno przesuszona przez cały rok. Kremów do rąk za to muszę używać tylko sporadycznie, bo akurat to jest jedyne miejsce na moim ciele z którym nie mam problemów. Zimą podczas mrozów wygląda to troszeczkę inaczej i staram się dobrze nawilżać skórę rąk, dlatego postawiłam na Vaseline licząc na fajne efekty. No i będę szczera żałuje każdego wydanego grosza.

krem do rąk Vaseline intensive care


Lakier do paznokci Essie Bahama mama

czwartek, 21 stycznia 2016 | 85 komentarzy:
Lakiery do paznokci Essie to od kilku lat moi faworyci. Moją pierwszą zakupioną buteleczką był odcień Bahama mama, którego uwielbiam po dziś dzień tak mocno, że właśnie kupiłam kolejną buteleczkę. Może, któraś z Was jeszcze nie widziała Bahama mama w akcji, a zdecydowanie szkoda by było to przegapić.

Bahama mama Essie


Matte Crayon Lipstick Golden Rose 10- tania i dobra pomadka w kredce do ust

poniedziałek, 18 stycznia 2016 | 81 komentarzy:
Dzisiaj wpis o Matte Crayon Lipstick z Golden Rose. Tyle dziewczyn kusiło na blogach tymi pomadkami, że ja - miłośniczka wszelkich produktów do ust - uległam i wcale nie żałuje. Pogoda nie sprzyja robieniu zdjęć ale mam nadzieje, że i tak zdołam Was pokusić tą kredką, bo jest genialna.

Matte Crayon Lipstick Golden Rose 10- tania i dobra kredka do ust


Ulubieńcy roku 2015- pielęgnacja

piątek, 15 stycznia 2016 | 56 komentarzy:
Z racji, że pokazywałam Wam już kolorówkę, która podbiła me serce w roku 2015, dzisiaj chce Wam pokazać ulubieńców, którzy zrobili to samo. Nie jest ich dużo, ponieważ z pielęgnacją nie jest łatwo. Żeby powiedzieć czy krem, maseczka, olejek dobrze działa tak naprawdę powinno się zużyć całe opakowanie, przynajmniej w mojej opinii. Niektóre produkty kupiłam już po raz drugi, inne używam już na tyle długo, że z czystym sumieniem mogę je polecić.

Ulubieńcy roku 2015- pielęgnacja beautypediapatt.blogspot.com


Magic Marc'er- eyeliner od Marca Jacobsa w kolorze Blacquer

środa, 13 stycznia 2016 | 59 komentarzy:
Przeglądając ostatnio mojego bloga zauważyłam, że strasznie długo nie dodałam żadnej recenzji. Uświadomiłam sobie, że ostatnio byłam nadzwyczaj leniwa. No może do końca sama na to nie wpadłam, pomogła mi w tym Ewelina z bloga secretaddiction86, buziaki dla Ciebe. Głównym powodem tego jest moja magisterka, która jest na etapie: się piszę, ale jeszcze długa droga, co Was pewnie średnio interesuje. Wracając do mojej pierwszej myśli, to dzisiaj będzie recenzja eyelinera nad kupnem, którego zastawiałam się wieki. Czy było warto ?

Magic Marc'er- eyeliner od Marca Jacobsa w kolorze Blacquer beautypediapatt.blogspot.com
 

Ulubieńcy roku 2015- kolorówka

poniedziałek, 11 stycznia 2016 | 97 komentarzy:
Witajcie w Nowym Roku! Żeby godnie pożegnać rok 2015 chciałam Wam napisać o moich ulubieńcach. Dzisiaj o tych makijażowych, a niebawem o tych pielęgnacyjnych.

beautypediapatt.blogspot.com ulubieńcy roku 2015


@Beautypediapatt na instagramieSZABLON BY: PANNA VEJJS.